Odčervovací byliny pro psy

Přírodní přípravek proti střevním parazitům u psů.

Více informací

  • 75 g
  • 150 g

Dostupnost: 3 dny

534 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 7 Kč.


Výrobce
cdVet

cdVet Odčervovací byliny pro psy (Wurm-O-Vet forte fur Hunde) je přírodní sypký doplněk výživy z bylin a zeleninových extraktů, který obzvláště při napadení zažívacího traktu vnitřními parazity (začervení) napomáhá zlepšení příjmu živin. ContraWurm dodá střevům psa určité byliny, které červy ochromí (dostanou křeč a pustí se střevní stěny). Zeleninové extrakty následně zvýší střevní motoriku a tím se pes červů spolu se střevním obsahem (dříve než pomine ochrnutí červů) zbaví. Odčervovací dávka se podává dvakrát po sobě v rozmezí deseti až čtrnácti dnů. Vzorem pro recepturu tohoto přírodního produktu je vlk, který ví, že s pomocí určitých bylin se lze zbavit červů ve střevě. Pro některé majitele psů může být nepříjemným projevem tohoto přirozeného odčervení bez chemie a nervových jedů řídká a častější stolice v následujících hodinách, které je vhodné strávit na velké procházce (cca 3 až 4 hodiny).

Složení: Dýňová jádra, karotka, list ořešáku, šípkové plody, jasanová kůra, strouhaný kokos, koriandr, česnek medvědí, pelyněk brotan nať, tymián, pampeliška nať, pampeliška kořen, list meduňky, pelyněk pravý.

Doplňkové látky na 1 kg: Senzorické doplňkové látky: extrakt z jader grapefruitu 35 000 mg, oreganový olej 15 000 mg.

Jak často psa odčervovat ?

Budoucí psí mámy odčervujeme tři až pět dní před krytím a čtrnáct dnů před porodem. Štěňata odčervujeme (společně s matkou) ve dvou, čtyřech, šesti a osmi týdnech. Po společném odčervení mámy a štěňat pak samotná štěňata odčervujeme jednou měsíčně až do stáří půl roku. Dospělé psy krmené převážně hotovými (průmyslově vyráběnými) krmivy doporučujeme odčervovat pravidelně 4 až 6 x ročně. Ostatní dospělé psy krmené z větší části pestrou výživou (doma vařená, lisovaná, syrová strava apod.) doporučujeme odčervovat cca 2 až 4 x ročně.


Krmné doporučení cdVet Wurm-O-Vet forte:

Tři po sobě jdoucí dny podávejte vždy ráno cca:

Pes do 10 kg - 2 až 4 odměrky

Pes do 25 kg - 4 až 6 odměrek

Pes nad 25 kg - 6 až 10 odměrek


Po 7 až 10 dnech tento postup, opět ve třech po sobě jdoucích dnech, zopakujte.

Odměrka je uvnitř dózy. Jedna odměrka odpovídá hmotnosti odčervovacího prášku cca 1,0 gramu.

 

Fermentované zeleninové extrakty spolu s určitými bylinami v receptuře tohoto přírodního odčervovadla cdVet zrychlí střevní motoriku. Cílem (podle přírodního vzoru) je rychlé vyprázdnění střeva (v čase kratším než při obvyklém trávení), kterým se organismus psa zbaví křečí ochromených červů (kteří se pustili střeva) dříve než se vzpamatují.

Střevní obsah se po zrychleném průchodu nestihne v tlustém střevě zformovat a odvodnit. Proto v době exportu ochrnutých červů ve střevním obsahu pozorujeme řídkou a častější stolici podobnou průjmu. Tento přirozený čistící proces trvá po dobu několika hodin (zpravidla 3 až 4) od podání odčervovadla.

Proto doporučujeme odčervení psa provádět když máme čas a po podání cdVet Wurm-o-Vet forte uděláme velkou procházkou do přírody. Máme-li k disposici výběh, můžeme zde svého psa alternativně pod dohledem umístit, ale pohyb při procházce je přínosnější (pro nás i pro psa). Exkrementy obsahující živé červy a jejich vajíčka prosím odstraníme. Tím zabráníme případné infikování jiného zvířete.

Zákaznický servis

Kontaktujte nás na

Tel.: 777 568 552

obchod@vyzivazvirat.cz

Poslední články

Výrobci

    strom

    strom

    strom

    strom