cdVet Olej ZeckEx Herbal

Výživově podporuje tělu přirozenou schopnost obrany před parazity, zvláště před klíšťaty.

Více informací

  • 100 ml
  • 500ml

Dostupnost: Na dotaz

868 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 27 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 27 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 27 Kč.


Výrobce
cdVet

cdVet Olej ZeckEx Herbal je čistě přírodní krmná surovina; hlavní složkou je za studena lisovaný olej z černuchy damašské, získaný z prvního šetrného lisování za studena, a přidané aromatické éterické oleje.

Prevence před parazity – Tento olej výživově podporuje tělu přirozenou schopnost obrany před parazity, zvláště před klíšťaty. Tato vyvážená receptura je vhodná ke každodennímu podávání. Olej ZeckEx Herbal nepatrně mění pach psa (kočky, koně) tak, že se postupně stane pro klíšťata a další parazity nezajímavým.

Tento olej můžete kombinovat s ostatními cdVet biocidními přípravky jako je Odpuzovač klíšťat ZeckEx Spot On neboSprej proti klíšťatům ZeckEx.

Složení cdVet Oleje ZeckEx Herbal:

100% čistý olej z egyptské černuchy damašské, lisovaný za studena v kvalitě DAB (podle Německého lékopisu), levandulový éterický olej, šalvějový éterický olej, rozmarýnový éterický olej.

Krmné doporučení cdVet Oleje ZeckEx Herbal:

• Psi, kočky: denně 2 – 6 kapek, podle tělesné váhy

• Velcí koně:10 – 20 ml denně

• Pony a malí koně: 5 – 10 ml denně

Zákaznický servis

Kontaktujte nás na

Tel.: 777 568 552

obchod@vyzivazvirat.cz

Poslední články

Výrobci

    strom

    strom

    strom

    strom