AromaFauna Felleol

Přírodní kondicionér - tekutý vosk  na srst. Ideální ochrana srsti, velmi vhodný na lesk a zvýraznění přirozené barvy srsti. Obsažený jojobový olej chrání před vodou, UV ochranný faktor 4.

Více informací

 • 100 ml
 • 200ml
 • 500ml
 • 1000ml

Dostupnost: 48 hodin

477 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 24 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 24 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 24 Kč.


Výrobce
Aromaterapie Fauna

Jedním z možných důsledků používání tenzidových mycích přípravků na srst, tedy šamponů, bývají příliš přesušená, matná srst , která se snadno láme, třepí a „elektrizuje“.

Zde pak nezbývá než jejich tukový „mikrofilm“ obnovit. V principu lze použít, kterýkoli rostlinný olej, jak se obvykle dočítáme. Zde doporučujeme maximální opatrnost a nedůvěřivost. Rostlinné oleje jsou chemicky značně nestabilní, hlavně pak v podmínkách, kdy jsou naneseny na srst. Kyslík obsažený ve vzduchu spolu s UV zářením by přivodily jejich doslova bleskové žluknutí, a tím i nepříjemný zápach spolu s nutností ještě častějšího mytí srsti.

Felloil přichází na trh jako (bio)chemicky stabilní preparát. Ani po aplikaci na srst nežlukne. Je bohatý na vitamíny A a E a vykazuje ochranný faktor zhruba 4, čímž nabízí srsti i ochranu před UV zářením. Lze ho požívat na suchou i normální srst, které navrací lesk, zlepšuje její elastičnost, zabraňuje nadměrné lámavosti a třepení. Felloil také podstatně usnadňuje rozčesávání srsti.

Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: jojobový, karité, z vlašských ořechů. Lecitin. Éterické oleje: grapefruitový, rozmarýnový. Vitaminy A, E.

Použití: Do umyté srsti, ještě dříve než oschne, vetřeme pár kapek preparátu Felloil. Bude se mnohem lépe rozčesávat, po uschnutí má srst přirozený lesk, neláme se a netřepí.

Poslední články

Výrobci

  strom

  strom

  strom

  strom