cdVet ArthroGreen Plus

Přírodní sypká kloubní výživa z novozélandské zelené mušle, z cdVet bylin a spiruliny.

Více informací

 • 75 g
 • 150 g
 • 330 g

792 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 23 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 23 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 23 Kč.


Výrobce
cdVet

cdVet Kloubní výživa z mušle a bylin (ArthroGreen plus) je čistě přírodní sypká kloubní výživa z novozélandské zelené mušle (30%), z cdVet bylin a spiruliny, která podporuje tvorbu a regeneraci tkání pohybového aparátu. Mrazem šetrně sušená mušle perna canaliculus přispívá jedinečnou kombinací obsažených látek k regeneraci kloubní chrupavky a významně se podílí na tvorbě kloubního mazu(množství, kvalita), což je důležité zejména při Artróze (opotřebení kloubních chrupavek, nedostatek kloubního maziva). V humánní medicíně se tato mušle používá již dlouho, především k léčbě degenerativních a zánětlivých problémů s klouby. Pečlivě vybrané léčivé byliny v doplňku stravy ArthroGreen plus zajišťují lepší stabilitu a zvýšenou pevnost kolagenních vláken a posilují svaly (pevné svaly odlehčují klouby). Kromě podpory kloubních tkání pomáhají cdVet byliny: ďáblův pařát, kopřiva dvoudomá a jinan dvoulaločný snižovat bolest. Minerální látky, stopové prvky a vitamíny potřebné pro biosyntézu kolagenu, jsou v této přírodní formě lehce disponibilní. Celkově přispívá ArthroGreen plus zlepšením hybnosti kloubního aparátu k vyšší výkonnosti, k větší vitalitě a tím ke kvalitnějšímu životu. Ověřenou účinnost má ArthroGreen nejen při řešení kloubních potíží, ale významnou úlohu zastává také při prevenci u dospělých a zejména u psů v zátěži.

Složení:

Mrazem sušená perna canaliculus 30%, jinan dvoulaločný, šípkek 10%,ďáblův pařát (kořen rostliny harpago), kopřiva dvoudomá, přeslička rolní, rakytník řešetlákový, spirulina, vrbová kůra.

Krmné doporučení:


Malý pes do 10 kg: …………... ½ až 1 odměrka denně 

Střední pes 10 až 35 kg: ….… 1 až 2 odměrky denně 

Velký pes nad 35 kg: ………... 2 až 4 odměrky denně 

Odměrka je uvnitř dózy, jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 1 gram.


Způsob podávání

Zelený (mořskou rybou příjemně vonící) prášek cdVet ArthroGreen je zamícháním do namočeného (nebo vlhkého) krmiva zvířaty bez problémů přijímán. Alternativně ArthroGreen zamícháme do jejich oblíbené pochoutky (u psů a koček například: mleté maso, konzerva, játra, rybičky nebo tuňák v oleji, jogurt, sýr apod.) 

Délka užívání

Doba podávání cdVet ArthroGreen plus by měla být maximálně 6týdnů. Nejpozději po 6 týdnech je vhodné udělat pauzu, nebo podle potřeby eventuálně dále pokračovat s produktem cdVet ArthroGreen. U problémových zvířat může být po prvním týdnu podávané množství zdvojnásobeno na dobu cca 2 – 6 týdnů. K zaopatření stopovými výživnými prvky je vhodné krmit cdVet Micro Mineral.

Zákaznický servis

Kontaktujte nás na

Tel.: 777 568 552

obchod@vyzivazvirat.cz

Poslední články

Výrobci

  strom

  strom

  strom

  strom