cdVet Olej HustaVet

Doplněk výživy při kašli. Určeno pro koně psy.

Více informací

 • 50ml
 • 100 ml
 • 250ml

Dostupnost: 3 dny

464 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 12 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 12 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 12 Kč.


Výrobce
cdVet

Podpora dýchacích cest  - Ojedinělou kombinací blahodárných rostlinných a bylinných olejů vznikl produkt, který je skvělou výživovou podporou především pro zvířata, která mají citlivé dýchací cesty a trpí např. častým kašlem. Obsažené oleje se harmonicky doplňují a dodávají organizmu látky, které podporují fyziologické funkce dýchacích cest. 

Černucha damašská – Bázi tohoto produktu tvoří osvědčený olej z černuchy damašské (tzv. černý kmín) z prvního lisování za studena z originálních egyptských semen v kvalitě podle Německé lékařské knihy (DAB). Olej je bohatý na hodnotné vitamíny a esenciální mastné kyseliny, které jsou důležitým stavebním kamenem mj. pro obranyschopnost organizmu.

Bylinné oleje – Dalšími hodnotnými komponenty Oleje HustaVet jsou přírodní éterické oleje z šalvěje, tymiánu, badyánu, fenyklu a levandule.

Tip – Funkce dýchacích cest je vhodné podporovat také dobrým zaopatřením v oblasti přírodních minerálů, vitamínů, stopových prvků, enzymů a dalších hodnotných živin a vitálních látek. Olej HustaVet je možné kombinovat např. se sypkými bylinkami HustaVet Immun.

Složení:

Čistý egyptský olej z černuchy damašské, za studena lisovaný (DAB kvalita), olej z fenyklu, olej z badyánu, olej ze šalvěje, olej z tymiánu, olej z kmínu, olej z levandule.

Doporučené dávkování:

● Psi: podle potřeby 4 – 12 kapek, podle tělesné váhy, 1 – 2 x denně

● Koně: podle potřeby denně 10 – 15 ml

● Pony a malí koně: podle potřeby denně 5 – 10 ml

Po otevření skladujte v chladu a temnu a spotřebujte nejpozději do 3 měsíců.

Zákaznický servis

Kontaktujte nás na

Tel.: 777 568 552

obchod@vyzivazvirat.cz

Poslední články

Výrobci

  strom

  strom

  strom

  strom