cdVet Egyptský černuchový olej

Olej z černého kmínu - doplněk stravy nejen pro psy, kočky, ale i pro koně a jiná domácí zvířata.

Více informací

  • 100 ml

474 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 4 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 4 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 4 Kč.


Výrobce
cdVet

cdVet Olej z černuchy damašské (Ägyptisches Schwarzkümmelöl) je účinný doplněk stravy nejen pro psy, kočky, ale i pro koně a jiná domácí zvířata. V odborné literatuře a v médiích se jako domácí léčivý prostředek mnoha zdravotních potíží stává stále známějším. Tato bylina, známá jako přírodní antiseptikum, pomáhala již za dávných časů faraónům při prevenci a léčení mnoha chorob.

Za studena lisovaný, 100% čistý olej z černuchy damašské obsahuje mimořádně hodnotné vitamíny a esenciální mastné kyseliny. Má pozitivní vliv na dýchací cesty, pomáhá při různých alergiích, při kožních problémech a problémech se srstí. Obecně podporuje výkonnost obzvláště nemocí namáhaného organismu. Ägyptisches Schwarzkümmelöl zajišťuje extrémně vysokou podporu organismu a jeho mimořádně kvalitní esenciální mastné kyseliny jsou natolik disponibilní, že olej dokáže prostoupit i povlakem dosud řádně nevyčištěných střev a tím začne rychle uspokojovat potřeby organismu (syntézy) v oblasti vitamínů a esenciálních mastných kyselin. cdVet Ägyptisches Schwarzkümmelöl je v originální kvalitě dovážen z Egypta.

Složení:

Čistý olej (100%) z černuchy damašské lisovaný za studena podle DAB (Deutsches Artznei Buch / německý lékopis).

Dávkování:


● Pes / kočka: denně 2 – 6 kapek, podle váhy 

● Hlodavci a ptáci: denně 1 – 2 kapky 

● Pony a malí koně: denně 5 – 10 ml 

● Jezdečtí koně mezi 400 – 600 kg: denně 15 – 20 ml 

● Velcí koně podle váhy: 25 – 30 ml 


Skladování: V chladu a temnu – po otevření uchovávejte v lednici, spotřebujte do 3 měsíců.

Zákaznický servis

Kontaktujte nás na

Tel.: 777 568 552

obchod@vyzivazvirat.cz

Poslední články

Výrobci

    strom

    strom

    strom

    strom