O projektu vyzivazvirat.cz

Naším cílem je poskytovat kvalitní odborné informace a poradenství o výživě (především) koní, o používání léčivých bylin a celostní péči u zvířat i jejich páníčků a o výrobě domácích přírodních pečujících prostředků. V našem e-shopu zároveň nabízíme široký sortiment hotových doplňků výživy, přírodní kosmetiky pro zvířata i jejich páníčky, krmných komponent i komponent pro vlastní domácí výrobu.

V oblasti krmiv a doplňků výživy působíme již více než 10 let. V roce 2003 jsme se stali výhradními dovozci anglických doplňkových krmiv Feedmark, jimiž jsme doposud, zprovoznili jsme "Koňský herbář" léčivých a nebezpečných rostlin a počali dodávat sypané byliny.

Bylinkami přímo žijeme. Tedy kromě výživy se intenzivně zabýváme celostní medicínou a využitím léčivých rostlin, kterým se dlouhodobě věnujeme.  V tomto směru Vám můžeme nabídnout kvalifikované poradenství poradcem s farmaceutickým vzděláním, praxí v lékárenství, v přípravě léčiv i bylinných směsí a extraktů, odborným vzděláním ve fytoterapii, akupunktuře a dietetice v rámci čtyřletého studia klasické čínské medicíny. 

Nabízíme Vám pomoc s výběrem vhodných bylin a sestavením směsi jak dle "západního pohledu" tak dle systému klasické čínské fytoterapie, která nabízí unikátní a velmi propracovaný systém diagnostiky a sestavování bylinných směsí, který na západě nemá obdoby. Pracujeme zejména s evropskými a dále i s tradičními čínskými bylinami. Pokud pracujeme s čínskými bylinami, používáme výhradně byliny, které jsou dováženy v souladu se směrnicemi EU a procházejí laboratorní kontrolou na přítomnost pesticidů, těžkých kovů a mikrobiologickou kontrolou.

Zhodnotit a sestavit krmnou dávku Vašeho koně Vám u nás pomůže kvalifikovaný, vysokoškolsky vzdělaný poradce v oboru výživa zvířat.

Pakliže potřebujete poradit, neváhejte využít naší poradenské a zákaznické linky (formulář poradny najdete úplně nahoře v odkazu "kontaktujte nás"). Naše nabídka se stále rozšiřuje. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a budete s našimi službami spokojeni. Budeme vděční za každý Váš podnět či připomínku.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tým vyzivazvirat.cz

 

A co Vám nabízíme v našem obchodě?

 • krmné doplňky, krmiva a bylinné směsi pro koně
 • jednodruhové byliny
 • bezobilná a holistická krmiva pro psy a kočky
 • přírodní kosmetiku bez syntetických látek pro zvířata i jejich páníčky
 • produkty přírodní terapie jako např. aromaterapie, Bachova květová terapie, fytoterapie
 • poradenství v oblasti výživy a celostní medicíny
 • výrobky především od menších, rodinných výrobců
 • výhody pro věrné zákazníky (věrnostní body za každý nákup, zákaznické slevy)Zákaznický servis

Kontaktujte nás na

Tel.: 777 568 552

obchod@vyzivazvirat.cz

Poslední články

Výrobci

  strom

  strom

  strom

  strom