BYLINÁŘSKÁ PORADNA

Potřebujete kvalifikovaně poradit s výběrem vhodných bylin?

Nabízíme Vám naše více než 10-ti leté zkušenosti v oblasti krmiv a krmných doplňků, vzdělání ve farmacii, fytoterapii a klasické čínské medicíně. Jsme velcí nadšenci do celostní medicíny a stále se v tomto směru dále vzděláváme. 

Můžete nás  kontaktovat prostřednictvím formuláře http://vyzivazvirat.cz/cs/contact-us , záložka "Bylinářská poradna". Následně Vám obvykle zašleme dotazník. Na otázky v dotazníku odpovězte co nejpodrobněji, i zdánlivé banality mohou být velmi podstatné. Případně se Vás poté ještě doptáme na doplňující informace. 

Bylinářskou poradnu provozujeme zdarma ve svém volném čase, proto prosíme, mějte strpení, pokud se Vám neozveme hned. Dotazy vyřizujeme postupně tak, jak přišly.

Poradna není určena pro řešení akutních, život ohrožujících stavů, v takovém případě se bezodkladně obraťte na veterinárního lékaře!

VÝŽIVÁŘSKÁ PORADNA - SESTAVENÍ KRMNÉHO PLÁNU

Nabízíme po e-mailu posouzení krmné dávky a sestavení krmného plánu kvalifikovaným, vysokoškolsky vzdělaným odborníkem v oboru Výživa zvířat a dietetika. Tato služba je zpoplatněna částkou 750,- Kč, která se hradí předem.

Pokud máte o službu zájem, kontaktujte nás prostřednictvím výše uvedeného formuláře, záložka "Sestavení krmného plánu" , obratem se Vám ozveme zpět, abychom se Vás zeptali na potřebné informace a dohodli další podrobnosti. 


Zákaznický servis

Kontaktujte nás na

Tel.: 777 568 552

obchod@vyzivazvirat.cz

Poslední články

Výrobci

    strom

    strom

    strom

    strom