AromaFauna Spot

Pro preventivní ošetření před klíšťaty, blechami a všenkami, vhodný a bezpečný pro mláďata. 

Více informací

 • 10ml
 • 20ml
 • 50ml

Dostupnost: 48 hodin

249 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 7 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 7 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 7 Kč.


Výrobce
Aromaterapie Fauna

Insekticidní preparát
Preparát pro preventivní ošetření před klíšťaty, blechami a všenkami.

Preparát Fauna Spot odpuzuje parazity. Kožíšky našich zvířat bývají častým útočištěm různých parazitů a bodavého hmyzu. Díky éterickým olejům, které tvoří hlavní obsahové složky preparátu Fauna spot, můžete škůdcům zabránit v jejich činnosti. Po aplikaci preparátu nemusíte mít obavu z otravy, zvíře není potřeba izolovat a bránit tak styku zvířete s dalšími zvířaty nebo členy rodiny. Díky olejovému základu se éterické oleje lépe fixují na srst zvířete a dochází k pomalému uvolnění. Účinnost preparátu se tím prodlužuje na cca 3 týdny. Pokud je zvíře koupáno- umýváno, je potřeba preparát aplikovat častěji. Obsažené silice podporují funkci imunitního systému, obranyschopnost
organismu.

Doporučené použití: preparát aplikujeme na místa se zvýšeným výskytem krevního a lymfatického řečiště – slabiny, uši a na místa, kde se nejčastěji klíště uchytí-kořen ocasu, kohoutek.
 

Dávkování: 
Malé zvíře /0,5- 8 kg/….5-10 kapek
Střední zvíře /do 20 kg/…10-20 kapek
Velké zvíře / do 40 kg/…20-30 kapek
Obří zvíře / nad 40 kg/…30 kapek a více

Tip: preparát aplikovat na srst a pokožku a lehce jej vetřít. Vhodné je aplikovat pár kapek i na bříško: 1-2 kapky naneseme na ruce a pohladíme jimi bříško. Preparát je plně bezpečný při kontaktus pokožkou lidí i zvířat. Preparát může přijít do styku s dětskou pokožkou.

Poslední články

Výrobci

  strom

  strom

  strom

  strom