AromaFauna Insi - spray

Repelentní spray proti obtížnému hmyzu, proti klíšťatům, blechám, komárům, ovádům, mouchám i muchničkám. 

Více informací

 • 200ml
 • 500ml
 • 1000ml

Dostupnost: 48 hodin

414 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 14 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 14 bodů , které mohou být převedeny na slevový poukaz v hodnotě 14 Kč.


Výrobce
Aromaterapie Fauna

Kožíšky našich zvířat bývají častým útočištěm různých parazitů a bodavého hmyzu. Díky éterickým olejům, které tvoří hlavní obsahové složky preparátu Insektin spray, můžete škůdcům zabránit v jejich činnosti. Účinek preparátu se zvyšuje, pokud používáte na koupání a mytí olejový preparát HY Insektin nebo HY Neutrál. Preparát můžete použít i jako prevenci po vykoupání – omytí zvířete tenzidovým preparátem. Insektin spray doporučujeme aplikovat na srst zvířete. Silně těkavý líh se rychle odpaří a zůstanou pouze éterické oleje. Po aplikaci preparátu nemusíte zvíře izolovat a bránit tak styku zvířete s dalšími zvířaty nebo s lidskou pokožkou.

Hlavní obsahové složky: Éterické oleje, např. eukalyptový, tymiánový, levandulový atd. Líh denaturovaný isopropanolem.

Použití: Preparát aplikujeme do srsti nebo na oblečení nejlépe před procházkou v lese nebo na louce, kde je zvýšené riziko výskytu klíšťat, blech, atd. Insektin spray lze použít po vykoupání jako prevenci.
Insektin můžete použít i na provonění navlhlé srsti zvířete.

Složení INCI: Alcohol denat., Aqua, Cedrus atlantica Bark Oil, Eucalyptus globulus Leaf Oil, Cymbopogon winterianus Herb Oil, Cymbopogon flexuosus Oil, Eugenia caryophyllus Flower Oil, Lavandula hybrida Oil, Thymus vulgaris Oil, Mentha arvensis Leaf Oil, Illicium verum Fruit/Seed Oil, Camphor, Pogostemon cablin Oil, Salvia officinalis Oil, Thymus vulgaris Flower/Leaf Oil, Ocimum basilicum Oil

Poslední články

Výrobci

  strom

  strom

  strom

  strom